Важни събития в живота на училището

Моя Пепеляшке

премиера

Постановка: Соня Пенчева
Сценография: Николай Цочев
Музикално оформление: Бонка Минкова
Участват:
Пепеляшка – Мадлен Танева
Принцът – Теодор Еврев
Кралят – Васил Марковски
Мащехата – Емили Луканова
Злобиела – Диана Нанковска
Пакостела – Мирела Минкова
Кръстницата – Симона Панамска
Съветници – Петър Игнатов и Светослав Стойчев
Глашатай – Григор Минев
Шутът – Добромир Димитров
Придворни – Християна Мошекова, Атанас Киряков,
Габриела Иванова, Светослав Николов, Моника Юлиянова,
Светломир Латовски, Ивет Ганкова, Калоян Зеленгоров,
Денислав Пенчев и Любомир Ангелов.

На 01. 06. 2017г. от 17,30 ч в зала «Форум» при НЧ «Наука» Троян  бе представена пиесата «Моя Пепеляшке» от Ами Тола. Целта на проведената публична изява беше да покаже нивото на развитите през годината артистични възможности на децата за превъплащаване в различни драматични роли. Постановката беше реализирана при изключително голяма предварителна подготовка, включваща множество репетиции по предварителната програма,  подсигуряването на персонални костюми, декори, музикално оформление и сценично осветление.

На събитието присъстваха родители, представители на съвет «Твоят час», гости, учители и училищно ръководство, представители на местните медии. Зрителите изразиха възхищението си от видяното с бурни и продължителни аплодисменти. Събитието беше отразено в електронни медии и местната преса, както и в сайта на писателката Ами Тола.

Връзка към филма в Youtube

>>|<<<

Празник на буквите 1 А клас ОУ“Иван Хаджийски“ – Троян

Тържество по случай усвояването на четивни умения в 1 А клас на ОУ „Иван Хаджийски“ – Троян: „Вече сме грамотни“
Участници: 1 А клас с класен ръководител г-жа Соня Пенчева.

Публикуван на 14.04.2016 г.