СНЕЖНИ ЗАБАВЛЕНИЯ В ОУ „ИВАН ХАДЖИЙСКИ“

конкурс Снежен човек 4 клас

Бялата зима създаде много настроение сред учениците и учителите в ОУ „Иван Хаджийски“. Затова днес те си направиха конкурс за най-атрактивен снежен човек.

конкурс Снежен човек 4 клас

С охота се включиха от най-малките до най-големите ученици в училището, защото зимните забавления за любими на всички.

конкурс Снежен човек 7 класПрез междучасията и след учебните часове децата изработиха своите уникални скулптури от сняг, като ги украсиха с различни аксесоари.

конкурс Снежен човек 7 класУчастие взеха и класните ръководители. Те помагаха на малките снежни творци и даваха креативни идеи.

Специална комисия разгледа готовите снежни човеци.

конкурс Снежен човек 4 клас

Наградата бе присъдена на седмокласниците.

конкурс Снежен човек 7 клас

Техният снежен човек се отличи с очи и уста от капачки, с истински шал и качулка и с чадър против сняг.

конкурс Снежен човек

Награда за победителите беше торта, която те с охота споделиха с децата от четвърти клас, станали подгласници в конкурса за снежен човек в ОУ „Иван Хаджийски“.