ДЕН НА ТОЛЕРАНТНОСТТА В ОУ „ИВАН ХАДЖИЙСКИ“

Толерантността  е една от най-важните ценности, които се опитваме да изградим у нашите ученици.

Ден на толерантността

Затова в ОУ „Иван Хаджийски“ – Троян отбелязахме Международния ден на толерантността с особено внимание и много инициативи.Ден на толерантността

Най-малките ученици от начален етап изразяха и подариха на другарчетата цветни картинки – символи на толерантността.

Ден на толерантността

По-големите участваха в инициативата „Да танцуваме заедно“, като най-подходящ за целта се оказа любимият на всички „Пингвински танц“.

Ден на толерантността

Под ръководството на ресурсния учител Поля Рогошева, децата със специални образователни потребности изработиха от хартия цветя с 10-те златни правила на толерантността, а също и тематично табло, което подариха на директора на училището Ралица Бенчева.

Ден на толерантността Ден на толерантността Ден на толерантността

Ден на толерантността

През целия ден ученици и учители си подаряваха цветни емотикони, символизиращи доброто отношение, уважение и  позитивизъм.

Ден на толерантносттаДен на толерантността Ден на толерантността Ден на толерантносттаДен на толерантността

Идеите за инициативите в Денят на толерантността в ОУ „Иван Хаджийски“ бяха на заместник – директора Марек Макнев, който и в качеството си на училищен психолог, се погрижи за тяхната реализация.