Заповядайте в Деня на отворените врати в ОУ „Иван Хаджийски“

Можете да се включите като участници или като наблюдатели в следните интерактивни ателиета:

„Кулинарна работилница за коледни сладки“, с участието на ученици от групата по занимания по интереси „Технологиите – пътят към професията“, под ръководството на Богдана Христова и Миглена Апостолова.

Koледно караоке“ , с участието на деца от групите по занимания по интереси „Вокална група «Дъга», «Аз свиря», с ръководител Ценка Банкова.

„Работилницата на Дядо Коледа за сувенири и празнични изненади“,  с деца на ресурсно подпомагане,  ръководители Поля Рогошева и Цвета Чолакова.

„Коледно пътешествие по света“, ръководител Диан Станчев.

„Коледна компютърно моделиране“, с участието на ученици от групата по занимания по интереси „Компютърно моделиране“, под ръководството на Богдана Хрисотва.

„Коледни задачки – закачки“, интерактивно занимание по математика с Дица Симеонова.

Посещение в училищния музей  – беседа с Павлина Капралякова.

Ателиетата ще са отворени за ученици, учители, родители и гости на 19.12.2019 г. /четвъртък/ от 8.30 часа, до когато има желаещи да се забавляват. Заповядайте!