НОВА СЦЕНА, НОВА ОЗВУЧИТЕЛНА ТЕХНИКА И НОВИ ПЕВЦИ В ОУ „ИВАН ХАДЖИЙСКИ“

изпращаме старата година в нашето училище

Така изпращаме старата година в нашето училище.

Обновената и ремонтирана сцена превърна физкултурният ни салон в актова зала.

За пръв път на нея се изявиха малките певци от вокална група „Дъга“, които изучават певческото изкуство в Занимания по интереси с г-жа Ценка Банкова. Много песни бяха научили и децата от подготвителната група, старателно ръководени от Стефка Кавръкова и Преслава Пейкова.

Приятно изненадани, гостите заслужено аплодираха певците.

Музикалните изпълнения бяха само част от Коледното тържество в училище, което започна с раздаване на подаръци, тържествен обяд с баница с късмети и още много изненади за малки и големи.

Ръководството на училището изказва специална благодарност на новия Обществен съвет, с председател Даниела Витанова, който с голямо желание и активност организира и проведе Коледното тържество.

С пожелание тяхната щедрост да се върне стократно през новата година, благодарим и на:

Детски магазин „Йори“ – Троян

„Мастър ПиК“